Reklamą zajmujemy się od 1998 roku czyli 26 lat, jesteśmy pierwszą firmą w kraju która rozpoczęła sprzedaż systemów roll up oraz ścianek reklamowych dzięki czemu przez lata nabyliśmy perfekcyjne doświadczenie w produkowaniu wyżej wymienionych produktów o czym możecie Państwo się przekonać odwiedzając zakładkę PORTFOLIO w której umieszczamy zdjęcia z niektórych zrealizowanych przez nas produktów.

Przez lata kładliśmy nacisk na powiększanie stanów magazynowych przez co na chwilę obecną możemy się poszczycić 1000-cami produktów które magazynujemy dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić każdą organizowaną przez Państwo kampanie reklamową oraz dostarczyć Państwu dowolną ilość roll upów czy ścianek reklamowych w dowolne miejsce w Unii Europejskiej.


Na dzień dzisiejszy możemy zapewnić Państwu druk najwyższej jakości fotograficznej oraz druk banerów w największych rozmiarów w chwili obecnej nasze zaplecze drukarskie składa się z 5 ploterów marki ROLAND, MIMAKI, MUTOH oraz XARR do druków wielkoformatowych z zadrukiem do 320 cm w jednym kawałku.


Pracujemy tylko z profesjonalnymi grafikami którzy przygotują dla Państwa projekty graficzne na najwyższym poziomie wnosząc do wykonanych prac świeżość oraz oryginalność projektów ( zobacz), nasi graficy pracują wyłącznie na oryginalnym oprogramowaniu oraz sprzęcie firmy APLLE, pracujemy na programach takich jak photoshop, adobe ilustrator.


Mamy przyjemność produkować produkty reklamowe dla takich firm jak TVN, POCZTA POLSKA, ING BANK, IDEA BANK, PIS, PO, PZU, RMF FM, KAUFLAND, IBM, MAKRO, TYTAN, RADIO ZET, PGNiG, BIODERMA, i wiele wiele innych firm z którymi budujemy stałe relacje.


Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić państwo, iż podejmując z nami współpracę mogą Państwo zyskać solidnego partnera z zakresu dostawy niezawodnych nośników reklamowy takich jak roll up, ścianka reklamowa, x bannery, stojaki wielkoformatowe, stoiska degustacyjne, słupy reklamowe, potykacze, wydruki wielkoformatowe, flagi reklamowe.

Stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług.