Parawany reklamowa z logo firmy

Parawan reklamowy z nadrukiem

Włóknina, 100 % polipropylen
Szerokość 400 cm
Wysokość 70 cm
Cena zawiera Wydruk + drewniane maszty
Typ nadruku sublimacja
Cena
Cena za parawan wraz z nadrukiem 269 zł. 169 zł.
PROGRAM PREMIOWY
Za zakup tego produktu otrzymasz:
kliknij aby zobaczyć co możesz odebrać
2 punkty kupuj i odbieraj gratisy
Ilość:

Opinie wykonanych prac
Oceny naszych klientow (zobasz wszystkie)

Parawan reklamowy z nadrukiem z nadrukowanym jednokolorowym logiem.

Chcesz skutecznie promować swoją firmę i robić to w nienachalny oraz niebanalny sposób? Chcesz pozyskiwać klientów z różnych środowisk i grup społecznych? Ważne jest, aby ta reklama nie zrujnowała budżetu Twojej firmy, a przyniosła oczekiwane rezultaty? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci parawanu reklamowego, który możesz rozłożyć w dowolnym miejscu na plaży i cieszyć się efektami! Poza sezonem plażowym tego typu akcesoria reklamowe z powodzeniem służą podczas targów czy konferencji biznesowych.

Oferujemy parawan reklamowy z dowolnym nadrukiem, który wykonamy w jakości fotograficznej. Możesz na nim umieścić logo swojej firmy, pokazać aktualne promocje, przedstawić chwytliwe hasło marketingowe lub wiele innych. Wykonamy nadruk zgodnie z Twoimi wytycznymi - jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia.

Wymiar parawanu to 400 cm długości oraz 70 cm szerokości, co daje dużą powierzchnie reklamową do aranżacji według własnego pomysłu. Całość składa się z metrowych segmentów - każdy z nich może przedstawiać inną grafikę. Wydruk jest w jakości 300 dpi 1:1. Ogromną zaletą parawanu jest jego niewielka waga oraz konstrukcja ze wzmocnionymi krawędziami - jest to gwarancja wytrzymałości na uszkodzenia spowodowane warunkami zewnętrznymi, np. silnym wiatrem. Kolejnym atutem jest wysoka jakość i gramatura materiału, który jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nadruk nie będzie tracił kolorów w słońcu. Parawan został wykonany z dbałością o detale. Materiał obszyty podwójnym szwem za pomocą solidnych, poliestrowych nici.

Cechy parawanu:
  • bardzo niska cena
  • odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
  • projekt graficzny przed realizacją

Tagi: parawan reklamowy parawan reklamowy z logiem parawan reklamowy z nadrukowanym logiem parawan z reklamą

Roll up z logo - strefa beauty

Roll up z logo - strefa beauty

Roll up z logo dla salonów fryzjerskich, salonów urody beauty

Roll up IT - informatyka, programowanie

Roll up IT - informatyka, programowanie

Roll up IT Roll up z serii STRONG o wymiarach 85 cm. szerokości x 200 cm. wysokości, Projekt graficzny wykonany przez naszego grafika.

Roll up z reklamą marki

Roll up z reklamą marki

08 Styczeń 2020 roll up , roll up z reklamą marki , roll up bp , roll up Kraków , roll up strong , roll up logo 2210
Ocena artykułu

Roll up z reklamą marki Rozmiar 100 x 200 w kasecie luxusowej która zapewnia najlepszą stabilizację prezentowanej grafiki. Projekt graficzny dostarczony przez klienta.