Roll up z reklamą marki lub firmy
08 Styczeń 2020 roll up, roll up z reklamą marki, roll up bp, roll up Kraków, roll up strong, roll up logo
2210 wyświetleń
Przydatne:
(polecany)

Roll up z reklamą marki BP
Produkt Roll up Strong
Wymiary wys. 200 cm. x szer. 85 cm.
Link do produktu: https://www.irollup.pl/roll-up-85-x-200.php


Roll up z reklamą Marki - roll up dla BP

Na potencjalnych klientów powinno się wpływać za pomocą kilku kanałów na raz. Dlatego wskazane jest zainwestowanie w reklamę typu roll up z reklamą marki, a także w możliwości, jakie oferuje marketing zewnętrzna: plakaty, bilboardy, reklamę mobilną na samochodach itd.

Podczas tych zabiegów najważniejsze jest zaznajomienie klienta z marką, czyli z logo firmy. Statystycznie z reguły sięgamy po te produkty i usługi, które kojarzymy. Dlatego wszechobecny marketing to klucz do sukcesu w najlepiej skrojonej strategii marketingowej.

Idealnym rozwiązaniem staje się system typu roll up z reklamą marki jest to produkt który z łatwością można wystawić praktycznie w każdym miejscu np. sklepie, hurtowni , kinie czy nawet w plenerze umieszczając na nim równomiernie rozmieszczone loga potencjalny odbiorca widząc roll upa zapamięta logo Państwa firmy co z pewnością pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Państwa marki.

Roll up z reklamą marki zawsze posiada torbę transportową z miejscem na wizytówkę oraz uchem ułatwiającym transport rollup można również zawiesić na ramieniu .

W realicacji roll up dla firmy BP wykorzystano stabilną kasetę z serii strong.


Roll up z reklamą marki na wyposażeniu posiada torbę transportową ułatwiającą transport dzięki poręcznej rączce którą można zawiesić na ramieniu lub mniejszych do transportu w dłoniach.


Do każdego zakupionego produktu takiego jak ścianka reklamowa czy roll up z oferty naszego sklepu irollup.pl oferujemy nie odpłatne przygotowanie projektu graficznego.

Roll up reklama marki
BRAK PYTAŃ DO TEGO WPISU W BLOGU iRollup.pl.