Roll up Urzędowy
03 styczeń 2020 roll up, roll up developer, roll up luksusowy, roll up lux, roll up budowlanka, roll up warszawa
1867 wyświetleń
Przydatne:
(polecany)

Roll up Developer
Produkt Roll up LUX
Wymiary wys. 200 cm. x szer. 100 cm.
Link do produktu: https://www.irollup.pl/roll-up-100-x-200-luxusowy.php
Zobacz ten produkt w praktyce: https://deskgram.co/p/2159542087201355402_5351265552

Roll up developer dla TASBUD

Dlaczego warto zainwestować w Roll up dla developera, prawie każda firma developerska bierze udział w różnego rodzaju eventach, targach czy prezentacjach na których nie może zabraknąć materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki czy roll upy, na którym prezentujemy podstawowe elementy identyfikacji naszej firmy takie jak logo dane kontaktowe z adresem stacjonarnym, adresem strony internetowej oraz adresem profilu na facebooku.

Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu na projekt graficzny który najlepiej odzwierciedli profil Państwa firmy developerskiej. Na roll upie można umieścić bryły budynków, wizualizacje budynków i osiedli, wizualizacje zewnętrzne, wnętrz oraz rzuty mieszkań co u potencjalnego odbiorcy wzbudzi poczucie firmy z bogatym bagażem doświadczeń .

Duża grupa klientów wykorzystuje roll up developerski do prezentacji mieszkań w budynkach jeszcze nie oddanych do użytku na roll upie umieszczamy żuty mieszkań z podstawowymi informacjami na temat wielkości, przyłączy oraz przewidywanym terminie oddania do użytku, stawiając roll up w miejscu gdzie przewija się duża ilość ludzi wzbudza on zainteresowanie potencjalny klient którym przedstawiamy możliwe warianty zakupu mieszkania. Klient który zastanawiał się nad zmianą mieszkania na większe lub mniejsze w zależności od potrzeby spisze nr telefonu lub adres developera z którym będzie się kontaktował w sprawie ewentualnego zakupu.

Na roll upie można umieścić inne podstawowe informacji np. możliwość zakupu mieszkania na raty itp.

Zastosowanie roll upa dla developera jest praktycznie nie ograniczone.

Dzięki jego mobilności produkt jest bardzo łatwy do transportu po rozłożeniu daje plansze o wymiarach szer. 85 cm. , 100 cm. , 120 cm. , 150 cm. , 200 cm. do wyboru wysokość jest stała i wynosi 200 cm.

Roll up dla developera wykonany jest na kasecie typu luksusowej czyli bardzo stabilnej w połączeniu z wydrukiem najwyższej jakości daje perfekcyjny produkt który posłuży długimi latami, ważną zaletą roll upa jest możliwość wymiany plansz graficznych na nowe wiadomo, iż z upływem lat zmieniają się inwestycje developerskie które można aktualizować graficzna na posiadanej już kasecie roll up.

W realicacji roll up dla developera wykorzystalo luxusową kasetę z serii lux.


Roll up dla developera w standadzie posiada torbę transportową ułatwiającą przenoszenie dzięki poręcznej rączce którą można zawiesić na ramieniu lub mniejszych do transportu w dłoniach.


Do każdego zakupionego produktu takiego jak ścianka reklamowa czy roll up z oferty naszego sklepu irollup.pl oferujemy nie odpłatne przygotowanie projektu graficznego.

  • Klient

    2019-12-30 11:29

    Jak damy ok 8 zdjęć z realizacji to projekt będzie czytelny ?

    • iRollup.pl

      Tak zapraszamy do kontaktu z naszym działem graficznym celem omówienia projektu, grafik wykona wizualizację i prześle Państwu do pokazania będzie można ocenić jak projekty będą wyglądały na roll upie oraz doradzi jakiej szerokości roll up najlepiej będzie pasował do nadesłanych materiałów.