Roll up Produktowy
07 Styczeń 2020 roll up, roll up szczecin, roll up produktowy, roll up Oderro Szczecin, roll up luksusowy, roll up lux
2652 wyświetleń
Przydatne:
(polecany)

Roll up Produktowy
Produkt Roll up LUX
Wymiary wys. 200 cm. x szer. 100 cm.
Link do produktu: https://www.irollup.pl/roll-up-100-x-200-luxusowy.php


Roll upy Produktowy

Masz kapitalny produkt ? Mimo to nie potrafisz go sprzedać ?
Umieściłeś produkt w sklepie internetowym lecz sprzedałeś tylko parę sztuk ?

Jeżeli jesteś sprzedawcą detalicznym dzięki naszemu produktowi roll up produktowy zaprezentujesz swój produkt w wielu miejscach np. stawiając roll upa z reklamą produktu przy kasach sklepowych w sklepach detalicznych z naszego długoletniego doświadczenia możemy stwierdzić, iż klient oczekujący przy kasie sklepowej do kasy szuka czegoś na czym można zwrócić uwagę często sięga po telefon komórkowy lecz ze względu na negatywny odgłos społeczny ludzie wolą wybrać inną opcję i tu wychodzi na przeciw nasz produkt roll up produktowy który zapełni wolny czas na wzbudzenie zainteresowanie naszym produktem lub usługą która jest zaprezentowana na roll upie .

Najważniejszym zadaniem jakie stoi przed naszym roll upem z reklamą produktu jest przykucie uwagi potencjalnego kupca zainteresowanie go produktem oraz by pomóc mu w decyzji zakupu, nasi graficy opracują projekt graficzny z reklamą produktu przedstawiając najlepsze atuty produktu jego zalety wzbudzając u odbiorcy chęć posiadania danego produktu lub korzyści płynące z zakupu.

Roll up dostępny jest w paru wersjach wersji luksusowej dokładnie taki został wyprodukowany na potrzeby firmy Oderro producenta czekolad, roll up ten cechuje szeroka stabilna kaseta wykona w 100 % z ciężkiego aluminium dzięki czemu produkt jest bardzo stabilny, często klienci decydują się na wystawienie produktu w holach gdzie mogą wystąpić większe przewiewy powietrza dzięki stabilnej kasecie roll up z serii luksusowej idealnie nadaje się do użytku.

W przypadku roll upa dla firmy Oderro klient zdecydował się na wykożystanie podświetlenia w postaci lampki halogenowej zasilanej napięciem 230 V umieszczanej na szczycie masztu wykożystanego w roll upie.

Roll upy z serii luksusowej cechuje duża opcja szerokości tz. występują o szerokości 80 cm. , 85 cm., 100 cm., 120 cm., 150 cm., 200 cm. oraz 300 cm. szeroka kaseta zapewnia stabilność roll upy stoją stabilnie .

W realicacji roll up dla Oderro wykożystano luksusową kasetę z serii lux.


Roll up produktowy w standadzie posiada torbę transportową ułatwiającą przenoszenie dzięki poręcznej rączce którą można zawiesić na ramieniu lub mniejszych do transportu w dłoniach.


Do każdego zakupionego produktu takiego jak ścianka reklamowa czy roll up z oferty naszego sklepu irollup.pl oferujemy nie odpłatne przygotowanie projektu graficznego.

  • GO LINK

    03 Styczeń 2020

    Jak najszybciej możecie Państwo wykonać roll upa ?

    • iRollup.pl

      Jak podeśle Pan plik do godziny 12 to wyślemy w ten sam dzień, proszę wcześniej o telefon w którym potwierdzimy termin.