• roll upy w sklepie irollup.pl

    Roll up dwustronny

    Konstrukcja, wydruk grafiki obustronny

    cena od 599 ZŁ.
  • roll upy lux w sklepie irollup.pl

Roll upy dwustronne 

Obecność na różnego rodzaju branżowych targach, konferencjach czy wystawach to doskonała okazja, aby się zareklamować. Zwłaszcza tematyczne imprezy są świetnym miejscem do przyciągnięcia uwagi, ponieważ odwiedzają je osoby, które są zainteresowane tematyką danej branży. Jak wyróżnić się wśród innych wystawców? W tej kategorii znajdują się roll upy dwustronne, które pomogą przyciągnąć uwagę i zaprezentują Państwa firmę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

Reklama, której nie sposób przegapić

W bardzo zatłoczonych miejscach ciężej trafić do odbiorców. Co zrobić, aby potencjalny klient nie przeoczył Państwa reklamy? Roll up dwustronny to nasza propozycja reklamy, której naprawdę trudno nie zauważyć.Wybraną przez Państwa grafikę wydrukujemy w wysokiej jakości fotograficznej. Roll up to stabilna i łatwa w montażu konstrukcja. Zaoszczędzi czasu w przygotowywaniu się do targów czy eventów. Polecamy zestawy, do których dołączana jest bezpłatna torba transportowa. Dzięki temu reklamę można zabierać ze sobą w podróż i bezproblemowo przenosić w różne miejsca. Sprawdzi się to przy podróżowaniu na targi w różnych częściach kraju. 

Wiele rozmiarów do wyboru

W tej kategorii znajdziecie Państwo roll upy dwustronne dostępne w wielu rozmiarach. Ostateczny wybór można zatem dostosować do własnych wymagań i preferencji. Większe roll upy sprawdzą się na duże imprezy branżowe. Świetnie nadają się także do postawienia w biurze czy sklepie. Istotnym aspektem, na który również należy zwrócić uwagę jest wybór odpowiedniej grafiki. Warto, aby jej przekaz był jasny i kojarzył się bezpośrednio z Państwa firmą. Zawsze dobrze prezentować będzie się logo Państwa firmy, jak i jej przekaz. Zachęcamy do zapoznania się z kategorią Roll up dwustronny oraz wyboru produktu, który podkreśli profesjonalizm Państwa firmy. Nasze artykuły objęte są gwarancją. Z największą przyjemnością pomożemy Państwu przyciągnąć uwagę klientów.