•  luksusowe roll upy w sklepie irollup.pl

    Roll up Strong

    Konstrukcja, wydruk grafiki, torba transportowa

    cena od 159 ZŁ.
  • roll upy lux w sklepie irollup.pl

Roll upy luksusowe 

Reklama, która przyciągnie uwagę i nie pozwoli przejść obojętnie? Pokażemy Państwu jak to zrobić! Roll up luksusowy to reklama, której nie sposób nie zauważyć. Ciekawa grafika, kojarząca się z marką przykuje uwagę odwiedzających sklep, jak i targi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Profesjonalna reklama Państwa firmy

Obecność na różnego rodzaju targach czy eventach wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z istotnych elementów jest przygotowanie reklamy, dzięki której zainteresowane osoby będą mogły szybko i sprawnie trafić w odpowiednie miejsce, jak i dowiedzieć się o konkretnym produkcie. Reklama powinna być zauważalna z daleka i przyciągać uwagę przechodniów. Nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniej grafiki. Ważne, aby miała jasny przekaz i bezpośrednio kojarzyła się z marką. Świetnie sprawdzi się logo firmy i jej przesłanie. 

Roll Up Luksusowy - czym się charakteryzuje?

Wśród dostępnych w tej kategorii produktów polecamy Roll Up wykonany z aluminium, posiadający niezwykle lekki stelaż. Niebywałym atutem tego produktu jest łatwość montażu. Prosta konstrukcja zaoszczędzi czasu i konieczności przybywania na targi długo przed innymi wystawcami. Roll up luksusowy dostępny w naszym sklepie to nie tylko stelaż ale także wydruk w jakości fotograficznej. Polecamy zestawy z torbą transportową, która ułatwi przemieszczanie się i zabezpieczy reklamę. Nasze produkty objęte są gwarancją. 

Roll up - jaki rozmiar wybrać?

W tej kategorii znajduje się roll up luksusowy dostępny w wielu rozmiarach. Wybór odpowiedniej wielkości zależy w dużej mierze od własnych preferencji oraz miejsca przeznaczenia produktu. Do mniejszych przestrzeni polecamy Roll Up o mniejszych rozmiarach, np. 85cm x 200cm. Na duże eventy sprawdzi się Roll Up o większych wymiarach, np. 150cm x 200cm lub 200cm x 200cm. Niezwykle istotnym aspektem, któremu należy poświęcić uwagę jest wybór odpowiedniej grafiki. Zostanie ona wydrukowana w wysokiej jakości technologii cyfrowej. Dzięki temu reklama będzie profesjonalna oraz zwróci uwagę osób zainteresowanych daną kategorią produktową.