Stojak wielkoformatowy

Jednym z najlepszych sposobów na skłonienie klientów do zakupu konkretnego produktu lub skorzystania z danej usługi jest skuteczna reklama. Aby jednak pozyskać nowych klientów reklama powinna być możliwe, jak najbardziej efektowna i widoczna. Dotarcie do, jak największej liczby potencjalnych klientów możliwe jest dzięki zastosowaniu reklamy wielkoformatowej. W tym celu polecamy Państwu zakup specjalistycznych stojaków wielkoformatowych.

Stojak wielkoformatowy jest świetnym rozwiązaniem, które można zastosować na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowych. Ten imponujący banner reklamowy o wymiarach 240 cm x 240 cm sprawdzi się w wielu sytuacjach, w tym na przykład na: targach branżowych, stoiskach degustacyjnych, imprezach tematycznych, konferencjach, czy prezentacjach firmowych. Dodatkowym atutem prezentowanego produktu jest szeroki zakres teleskopowej regulacji, dzięki czemu istnieje możliwość zamontowania grafiki o wymiarach od 110 cm x 110 cm aż do 240 cm x 240 cm. Wyposażenie zestawu stanowi ponadto dołączona do produktu torba przy zastosowaniu, której stojak można łatwo przetransportować w inne miejsce. Sam stojak jest mobilny i bardzo łatwo jest go rozłożyć i spakować bez konieczności zastosowania specjalistycznych narzędzi. Sprzęt po złożeniu bez problemu zmieści się w szafie, czy bagażniku auta przez, co jego przechowywanie oraz transport nie są kłopotliwe. Wygodę użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty oraz łatwość w obsłudze, dzięki czemu istnieje możliwość wymiany grafiki i wielokrotnego użytkowania stojaka do różnych celów.

Zastosowanie wielkoformatowej reklamy z wydrukiem w formie wizualnej części graficznej z pewnością zwiększy rozpoznawalność marki oraz zapewni atrakcyjny wygląd stoiska produktu, co przełoży się na wzrost sprzedaży i zysków. Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości, a zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują jego bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość.

Cena produktu obejmuje: konstrukcję (teleskop), wydruk bannera oraz torbę. Do stojaka dołączamy gratis kufer transportowy.