Torba reklamowa z logo firmy

Torba reklamowa z nadrukiem (pakiet 100 szt.)

Włóknina, 100 % polipropylen
Szerokość 40 cm
Wysokość 45 cm
Cena zawiera Torba + wydruk logotypu w jednym kolorze
Typ nadruku sitodruk
Pakiet 100 szt.
Cena
Cena za pakiet 100 szt. toreb z logiem 799 zł. 499 zł.
PROGRAM PREMIOWY
Za zakup tego produktu otrzymasz:
kliknij aby zobaczyć co możesz odebrać
2 punkty kupuj i odbieraj gratisy
Ilość:

Opinie wykonanych prac
Oceny naszych klientow (zobasz wszystkie)
Dostępne kolory :
Torba reklamowa biała z logo firmy. Torba reklamowa czarna Torba reklamoa błękitna z nadrukowanym logo firmy. Torba reklamowa chabrowa. Torba reklamowa purpurowa Torba reklamowa złota.
Torba reklamowa czerwona. Torba reklamowa fioletowa. Torba reklamowa kolor fuksja Torba reklamowa kolor naturalny Torba reklamowa zielona trawa Torba reklamowa zielone jabłko

Torba reklamowa z nadrukiem (pakiet 100 szt.) z nadrukowanym jednokolorowym logiem.

Materiałowa torba na zakupy to jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych gadżetów reklamowych. Posiada wszystkie cechy, które powinien mieć idealny produkt marketingowy - jest praktyczna, uniwersalna i daje duże możliwości, jeśli chodzi o promocję firmy. U nas zamówisz świetnej jakości torby reklamowe z własnym logo!

Torba na zakupy - idealny gadżet reklamowy

Materiałowe torby na zakupy są wykorzystywane jako gadżety promocyjne już od wielu lat, jednak w ostatnim czasie stały się jeszcze bardziej pożądanym produktem. Konsumenci są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego. Coraz większy nacisk kładzie się też na zredukowanie ilości produkowanych śmieci. Torba na zakupy wielorazowego użytku jest zgodna z panującym obecnie duchem eko, co na pewno zostanie docenione przez klientów, którym dobro naszej planety nie jest obojętne! Możesz być pewny, że klient obdarowany torbą z logo Twojej firmy będzie zadowolony z takiego prezentu. Będzie mógł wielokrotnie ją wykorzystać podczas zakupów, podróży czy w innych sytuacjach. Co więcej, gdy pokaże się z torbą w miejscu publicznym, nazwa i wizerunek Twojej firmy dotrą do jeszcze większej ilości osób! Kolejną zaletą tego gadżetu reklamowego jest jego uniwersalność. Możesz obdarować nim zarówno mężczyzn, jak i kobiety; osoby młodsze i starsze. Torba na zakupy to produkt, który spodoba się każdej grupie odbiorców. Jesteśmy przekonani, że zaspokoi zarówno Twoje potrzeby, jak i przypadnie do gustu Twoim klientom.

Materiałowe torby reklamowe do promocji Twojej firmy

U nas możesz zamówić torby w dowolnym kolorze wykonane z odpornej na uszkodzenia włókniny polipropylenowej. Każda torba jest wyposażona w długie, solidne rączki, które umożliwiają noszenie jej na ramieniu, jak i w dłoni. Przy uchwytach zastosowano wzmocnione szycie, dzięki czemu torba jest bardziej trwała i przystosowana do sporego obciążenia. Torba ma też idealne wymiary - nie jest ani za duża, ani za mała. Jeśli Twoja firma oferuje różnego rodzaju katalogi, prospekty, magazyny czy ulotki informacyjne, możesz umieścić je w torbie i podarować swoim klientom jako zestaw.

Nasze torby dają dużą powierzchnię reklamową. Możemy wydrukować na nich logo Twojej firmy, jej nazwę czy krótki, chwytliwy slogan reklamowy. Duża grafika będzie widoczna już z daleka, przez co wizerunek Twojej marki utrwali się w świadomości osób z otoczenia. Na Twoje zamówienie wydrukujemy na torbie Twój własny jednokolorowy nadruk metodą sitodruku. Znakowanie wykonane tą metodą odznacza się wyjątkową jakością i trwałością. Torbę można wielokrotnie prać bez obaw o nadruk.

Reklamowe torby na zakupy sprawdzą się przy wielu okazjach. Możesz dodawać je jako gratis do zakupionych produktów. Torby często są kupowane wraz z naszymi ściankami reklamowymi, co dowodzi, że przedsiębiorcy lubią używać ich konferencjach, wystawach, imprezach firmowych czy targach. Niezależnie od tego, jak zechcesz wykorzystać torby reklamowe, możesz być pewny, że doskonale wypromują Twoja firmę!

Zamawiając torbę reklamową, otrzymujesz:
  • torbę
  • wydrukowany logotyp matodą sublimacji
  • projekt graficzny przed realizacją

torba reklamowa czarna z nadrukiem torba reklamowa czerwona z nadrukiem torba reklamowa niebieska z nadrukiem torba reklamowa żółta z logiem torba reklamowa naturalna z nadrukiem torba reklamowa zielona z nadrukiem

Tagi: torba reklamowa torba reklamowa z logiem torba reklamowa z nadrukowanym logiem torba z reklamą

Roll up z logo - strefa beauty

Roll up z logo - strefa beauty

Roll up z logo dla salonów fryzjerskich, salonów urody beauty

Roll up IT - informatyka, programowanie

Roll up IT - informatyka, programowanie

Roll up IT Roll up z serii STRONG o wymiarach 85 cm. szerokości x 200 cm. wysokości, Projekt graficzny wykonany przez naszego grafika.

Roll up z reklamą marki

Roll up z reklamą marki

08 Styczeń 2020 roll up , roll up z reklamą marki , roll up bp , roll up Kraków , roll up strong , roll up logo 2193
Ocena artykułu

Roll up z reklamą marki Rozmiar 100 x 200 w kasecie luxusowej która zapewnia najlepszą stabilizację prezentowanej grafiki. Projekt graficzny dostarczony przez klienta.