Ilość ścianek:
(niezbędny do ustalenia ceny)
Oferta jest wysłana na podany adres email

Trybunka reklamowa blatu 140 cm.

Trybunka luxusowa BIG

Blat owalny 133 cm
Szerokość grafiki 214 cm
Wysokość 94 cm
Cena zawiera Drewniany czarny blat, stelaż, wydruk, torbę transportową
Kolor blatu CZARNY
GRATIS torba transportowa
Gwarancja 12 miesięcy
Cena
Cena promocyjna dla każdego 849 zł. 749 zł.
Cena dla klientów serwisu ibiznes.com.pl 749 zł. 699 zł.
iBiznes - system zarządzania firmą, rejestracja jest całkowicie darmowa bez żadnych zobowiązań, więcej o serwisie na stronie www.ibiznes.com.pl
PROGRAM PREMIOWY
Za zakup tego produktu otrzymasz:
kliknij aby zobaczyć co możesz odebrać
3 punkty kupuj i odbieraj gratisy
Ilość:

Opinie wykonanych prac
Oceny naszych klientow (zobasz wszystkie)

TRYBUNKA REKLAMOWA BIG

Co zrobić, by móc cieszyć się zainteresowaniem potencjalnych klientów i kontrahentów? Promowanie swojego przedsiębiorstwa przy pomocy atrakcyjnych wizualnie narzędzi marketingowych stanowi odpowiedź na to pytanie. Jeden z takich produktów to Trybunka reklamowa, która jest niezwykle uniwersalnym i funkcjonalnym stoiskiem degustacyjnym, znajdującym zastosowanie podczas różnego rodzaju konferencji, imprez i targów branżowych oraz akcji promocyjnych.

Stoisko bazuje na stabilnej konstrukcji, o którą dba solidny i lekki zarazem stelaż. Do niego przymocowuje się profesjonalny wydruk graficzny, którego zadaniem jest przyciągnięcie uwagi i zachęcenie do zapoznania się z ofertą marki. Można dowolnie go wymieniać, dopasowując do okazji. Dodatkowo znakomicie zakrywa on półkę umieszczoną wewnątrz stelażu, która może posłużyć do przechowywania gadżetów i innych przydatnych elementów. Nasza firma z przyjemnością pomoże w zaprojektowaniu w pełni satysfakcjonującego wydruku. Owalny i drewniany blat solidnej jakości zapewnia niezbędną przestrzeń do wykonania prezentacji asortymentu lub prowadzenia rozmów z klientami. Całość jest na tyle bezproblemowa w montażu, że każdy powinien poradzić sobie z tym zadaniem. Co ważne, złożenie produktu nie wymaga specjalnych narzędzi. Dzięki temu, że Trybunka łączy w sobie solidność i lekkość, można bez przeszkód z nią podróżować. Dodatkowo ułatwia to znajdująca się w zestawie torba transportowa, która umożliwia wygodne przemieszczanie się i uniknięcie zniszczeń. Szerokość produktu to 180 cm, natomiast wysokość to 94 cm.

Zamawiając stoisko degustacyjne, otrzymujesz:
- drewniany blat
- stelaż
- wydruk
- torbę transportową

Trybunka reklamowa BIG

Trybunka reklamowa obciążenie

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, dotyczącą przygotowania grafiki na potrzeby stoiska promocyjnego.

Tagi: stoisko degustacyjne luxusowe stoisko degustacyjne