• trybunki reklamowe w sklepie irollup.pl

    Trybunka reklamowa

    Konstrukcja, wydruk grafiki, torba transportowa

    cena od 349 ZŁ.
  • darkblurbg

Trybunka luxusowa
szer.90cm. x wys.90 cm.
Cena: 649 zł.
Trybunka luxusowa BIG
szer.140cm. x wys.90 cm.
Cena: 749 zł.
Trybunka okrągła
szer.45cm. x wys.93 cm.
Cena: 449 zł.
Trybunka promocyjna
szer.82cm. x wys.93 cm.
Cena: 699 zł.
Trybunka promocyjna z topperem
szer.91cm. x wys.224 cm.
Cena: 549 zł.
Trybunka okrągła
szer.45cm. x wys.93 cm.
Cena: 699 zł.
Trybunka owalna
szer.81cm. x wys.93 cm.
Cena: 499 zł.
Trybunka łezka
szer.93cm. x wys.93 cm.
Cena: 599 zł.
Trybunka promocyjna XL
szer.100cm. x wys.90 cm.
Cena: 749 zł.

Trybunki

Trybunka reklamowa stała się na chwilę obecną instrumentem, bez którego nie może się odbyć żadna ważna degustacja czy też pokaz produktu danej firmy. Produkowane przez iRollup.pl trybunki reklamowe stanowią zatem wspaniałe narzędzie nie tylko w rękach profesjonalnych marketingowców, ale także aspirujących sprzedawców i początkujących marketerów. Trybunki posiadają miejsce na reklamę i odpowiedni przekaz reklamowy, co służy promocji danej marki, a w efekcie staje się przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych działań marketingowych produktów i marek. Możliwość zadrukowania dużej powierzchni reklamowej daje gwarancję powodzenia akcji oraz podnosi jej efektywność. W związku z tym trybunki doskonale sprawdzają się podczas prowadzenia sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju wydarzeniach, targach, promocjach i degustacjach. Stoisko reklamowe wymaga odpowiedniej oprawy i ekspozycji i jak się okazuje doskonałym narzędziem do tego typu działań są właśnie trybunki. 

Bardzo szybko i sprawnie można je zamontować i zdemontować. Co więcej równocześnie można je także błyskawicznie rozstawić, a po złożeniu zmieści się ona nawet w małej torbie, przeznaczonej do transportu. Nasze trybunki reklamowe posiadają aluminiowy stelaż. To właśnie dzięki temu konstrukcja jest tak stabilna i bezpieczna. Każda trybunka, znajdująca się w ofercie naszego sklepu posiada także schowaną za banerem półkę i jest łatwa w przemieszczaniu bez konieczności składania i demontażu całego stoiska. Blat jest drewniany i dostępny w różnych kolorach. Pozwala to na bezproblemowy dobór wszystkich Twoich działań, w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką nadruku i blatu trybunki. W ofercie sklepu iRollup.pl znajdują się dwie trybunki w różnych rozmiarach do wyboru:

  • 150 x 94 cm;
  • 180 x 94 cm. 

Trybunki reklamowe to niesamowite narzędzia reklamowe, gdyż oferują nam zarówno stabilność i mobilność, zamkniętą w jednym urządzeniu. Jeśli zależy Ci na odpowiedniej ekspozycji swojego towaru w trakcie ważnych targów, imprez, czy też promocji firmy zainwestuj w trybunkę reklamową iRollup.pl już dziś i ciesz się z możliwości i korzyści, jakie niesie za sobą skuteczna i dobrze przemyślana reklama. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!