X Banner szerokość 80 cm.

X Banner reklamowy 80 x 180

Szerokość 80 cm.
Wysokość 180 cm
Gwarancja 12 miesięcy
Cena
Cena promocyjna dla każdego 79 zł. 79 zł.
PROGRAM PREMIOWY
Za zakup tego produktu otrzymasz:
kliknij aby zobaczyć co możesz odebrać
1 punkty kupuj i odbieraj gratisy
Wprowadź ilość:

Wybierz czas realizcji zleceniaRealizacja:

Wyróżnienie się na tle konkurencji i zaprezentowanie swojej marki w zauważalny i atrakcyjny wizualnie sposób to sprawdzony przepis na sukces. Sięgnij po X Banner i zapewnij sobie pożądaną rozpoznawalność! Ten wyjątkowy system reklamowy jest elastyczny, nowoczesny i posiada imponującą uniwersalność zastosowania. Dzięki temu w pełni dostosujesz go do swoich potrzeb sprawiając, że promocja firmy lub produktu będzie skuteczna i intrygująca.

X Banner posiada stabilną i starannie zaprojektowaną konstrukcję, co przekłada się na prosty montaż, który nikomu nie powinien sprawić problemów i który nie zajmuje zbyt wiele czasu. 
Dużą rolę odgrywa tu specjalny stojak, który został wykonany przy pomocy solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Jednocześnie zachowują one lekkość, która czyni ten sprzęt mobilnym. Przewożenie banneru ułatwi dołączona do zestawu torba zapewniająca najwyższą ochronę w trakcie transportu. Elementy graficzne montowane są w centralnej części stelażu i przytwierdzane za pomocą czterech uchwytów umieszczonych w rogach wyznaczonej przestrzeni. Warto podkreślić, że X Banner dysponuje również regulacją napięcia materiału. Dzięki temu prezentowana grafika będzie wyglądać znakomicie i w pełni profesjonalnie.
Klient może dowolnie modyfikować znajdujące się na bannerze grafiki, co czyni ten produkt wspaniałą inwestycją o różnorodnym zastosowaniu. Zajmujemy się udzielaniem pomocy w przygotowywaniu takich grafik, oferując wysokiej klasy wydruki o jakości fotograficznej. Wymiary produktu to 50 cm x 150 cm.

X Banner to niezawodny element promocji marki i doskonała reklama łącząca nowoczesność, sprawdzone rozwiązania oraz funkcjonalność i imponujące walory estetyczne. Jego atrakcyjna cena stanowi kolejną istotną zaletę.
X Banner jest również objęty dwuletnią gwarancją. Produkt znajdzie swoje wykorzystanie na różnego rodzaju konferencjach, targach branżowych, spotkaniach promujących przedsiębiorstwo i nie tylko.

    Schemat grafiki