Ilość ścianek:
(niezbędny do ustalenia ceny)
Oferta jest wysłana na podany adres email

Trybunka szerokość blatu 90 cm.

Trybunka luxusowa

Blat owalny 87 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 94 cm
Cena zawiera Drewniany blat, stelaż, wydruk, torbę transportową
GRATIS torba transportowa
Gwarancja 12 miesięcy
Cena
Cena promocyjna dla każdego 749 zł. 649 zł.
Cena dla klientów serwisu ibiznes.com.pl 649 zł. 549 zł.
iBiznes - system zarządzania firmą, rejestracja jest całkowicie darmowa bez żadnych zobowiązań, więcej o serwisie na stronie www.ibiznes.com.pl
PROGRAM PREMIOWY
Za zakup tego produktu otrzymasz:
kliknij aby zobaczyć co możesz odebrać
5 punkty kupuj i odbieraj gratisy
Ilość:

Opinie wykonanych prac
Oceny naszych klientow (zobasz wszystkie)

Skuteczne kreowanie wizerunku własnej marki to podstawa do tego, aby wyróżnić się spośród konkurencji i wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i kontrahentów. Nieocenione okażą się akcesoria promocyjne o wizualnej formie, które łączą w sobie funkcjonalność i imponujące walory estetyczne. Dokładnie takim produktem jest Trybunka reklamowa, która pełni rolę stoiska degustacyjnego i którą cechuje wyjątkowo uniwersalny charakter. Znajdzie zastosowanie podczas konferencji i targów branżowych, a także podczas akcji promocyjnych prowadzonych w rozmaitych miejscach.

Podstawą starannie zaprojektowanej konstrukcji jest stelaż, który zapewnia stabilność i do którego przymocowuje się profesjonalny wydruk graficzny o charakterze informacyjnym i promocyjnym. Tworzy on swego rodzaju zasłonę, ukrywając przed oczami innych półkę umieszczoną w połowie stelażu, która z powodzeniem posłuży do przechowywania gadżetów i przydatnych drobiazgów. Warto podkreślić, że wydruk można dowolnie zmieniać, co czyni Trybunkę znakomitą inwestycją na długi czas. Z przyjemnością pomożemy w jego przygotowaniu. Wygodny drewniany blat posiada owalny kształt i z łatwością pomieści wszystko, co niezbędne. Montaż tego stoiska nikomu nie powinien sprawić problemów, bowiem przebiega szybko, sprawnie i nie wymaga posiadania żadnych narzędzi. Ogromną zaletą jest także fakt, że całość jest lekka, a tym samym mobilna. Trybunkę bez trudu można zabierać ze sobą w dowolne miejsca. Dodatkowo zadbaliśmy o jej bezpieczeństwo umieszczając w zestawie specjalną torbę transportową, która pozwoli uniknąć ewentualnych zniszczeń. Szerokość produktu to 150 cm, natomiast wysokość to 94 cm.

Zamawiając trybunkę, otrzymujesz:
- drewniany blat
- stelaż
- wydruk
- torbę transportową

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, dotyczącą przygotowania grafiki na potrzeby stoiska promocyjnego.

Tagi: stoisko degustacyjne luxusowe stoisko degustacyjne