• X Banner z wydrukiem szeroki asortyment

    X Bannery

    Konstrukcja, wydruk grafiki, torba transportowa

    ceny od 79 ZŁ.
  • X Bannery z wydrukiem przykładowa realizacja

X Banner reklamowy 60 x 160
szer.60cm. x wys.160 cm.
Cena: 79 zł.
X Banner reklamowy STRONG 120 x 200
szer.120cm. x wys.200 cm.
Cena: 199 zł.
X Banner reklamowy 80 x 180
szer.80cm. x wys.180 cm.
Cena: 79 zł.

X Bannery

Potrzebujesz solidnej, niedrogiej i mobilnej reklamy? W takim razie produkt X Banner to idealna przestrzeń na Twoją reklamę. Sprawdzi się idealnie między innymi w czasie różnego rodzaju targów firmowych, ale nie tylko, możesz również wystawić taki banner przed lokalem, w którym prowadzisz swoją działalność. Są one bardzo łatwe w użyciu, gdyż bardzo szybko można je złożyć i rozłożyć. X Bannery występują w 3 różnych rozmiarach i można na nich umieszczać dowolny nadruk, w zależności od aktualnych potrzeb. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości możesz przesłać nam gotową grafikę na Twój banner, lub przesyłając szczegóły projektu wybrać coś z gotowych szablonów i tylko delikatnie je przerobić. Dopasujemy wszystko do Twoich indywidualnych oczekiwań. Jeśli chcesz, jak najlepiej zareklamować swoją firmę, ale nie możesz na to przeznaczyć zbyt dużych nakładów finansowych nasza oferta powinna się okazać wprost idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu i zapytań. Jesteśmy tu po to, aby jak najlepiej przedstawić Twoją działalność. 

Dodatkowo niska cena i prostota w wykonaniu bannera sprawia, że idealnie nadaje się on na ekspozycję, w których ważna jest mobilność i skuteczna, a przede wszystkim niezmiernie szybka wymiana grafiki. Co więcej, niezmiernie wytrzymały materiał sprawia, że bez problemu można go transportować, nie martwiąc się o jakiekolwiek uszkodzenia. Dodatkowo można zamówić bannery z innymi nadrukami, które w łatwy i szybki sposób można wymieniać na konstrukcji, dzięki czemu nasza reklama stanie się ciekawsza dla potencjalnego odbiorcy naszych produktów. Dostępny na naszej stronie w 3 różnych formatach:

  • 50 x 150 cm;
  • 65 x 160 cm;
  • 120 x 200 cm.

Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się tym, co przyniesie przyszłość, dzięki solidnej reklamie oferowanej przez iRollup.pl. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i zakupu wybranego X Bannera z wybranym nadrukiem.