• stoiska degustacyjne w sklepie irollup.pl

    Stoiska degustacyjne

    Konstrukcja, wydruk grafiki, torba transportowa

    cena od 349 ZŁ.
  • stoiska degustacyjne z nadstawką
Stoiska degustacyjne z nadstawką
szer.80cm. x wys.200 cm.
Cena: 419 zł.

Stoiska Degustacyjne

Stoisko degustacyjne jest doskonałym rozwiązaniem marketingowym i wystawienniczym. Przede wszystkim idealnie sprawdza się w trakcie degustacji produktów Twojej firmy w supermarketach, centrach handlowych i sklepach. Może być używane do przedstawiania próbek produktów lub podczas pokazów, w sklepie i na różnych imprezach. Jest łatwe w montażu i lekkie, dzięki czemu nadaje się do praktycznego transportu. Podstawa wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego i wyposażona w wewnętrzny magazyn do przechowywania próbek produktów i przedmiotów, znajdujących się w ofercie naszej firmy. Jednostki te posiadają żywe i kolorowe nadruki graficzne na podstawie wybranego szablonu lub własnej grafiki do wydruku. W zestawie znajduje się również nylonowa torba do przenoszenia, która ułatwia transport i czyni całość jeszcze bardziej praktycznym zestawem wystawowym.

Wystawy tego rodzaju są powszechnie stosowane, między innymi w centrach handlowych, sklepach i supermarketach. Są one zazwyczaj wykorzystywane do promocji artykułów spożywczych i napojów gazowanych. Taki punkt jest idealny do wszelkich przenośnych promocji i może być ustawiony, i zdjęty przez jedną osobę w ciągu zaledwie kilku minut. Jest to bardzo funkcjonalne i praktyczne narzędzie reklamowe, które nadaje się do wielu różnych zastosowań. Chociaż nadaje się doskonale do promocji sklepowych, może być wykorzystywane także do różnych imprez wystawienniczych i marketingowych. Niezależnie od wybranego przez Ciebie zastosowania, z pewnością pomoże Ci znacząco wzmocnić wizerunek Twojej marki przy jakiejkolwiek okazji.

W ofercie naszego sklepu znajduje się stoisko degustacyjne z nadstawką o wymiarach 80x200 cm. Można na nim nadrukować dowolnie wybrany szablon z naszej oferty lub samemu przesłać wzór grafiki do wydruku. W cenę produktu wchodzi nie tylko nadruk i cała ekspozycja, ale również plastikowy blat, nadstawka topper, wydruk i torba transportowa do sprawnego przemieszczan