Roll up Świąteczny
18 grudzień 2019 roll up, roll up świąteczny, roll up na święta, roll up z wydrukiem, roll up gmina Bojszowy, roll up noworoczny
2296 wyświetleń
Przydatne:
(polecany)

Roll up Produktowy
Produkt Roll up Strong
Wymiary wys. 200 cm. x szer. 85 cm.
Link do produktu: https://www.irollup.pl/roll-up-85-x-200.php


Roll upy Świąteczny

Grudzień świąteczny klimat :) w każdej firmie, gminie, urzędzie nie brakuje jak co roku świątecznego wystroju, przepięknym elementem dekoracyjnym może stać się nasz roll up świąteczny na którym prezentujemy świąteczne elementy wizualne które możemy połączyć z elementami wizualizacji Państwa firmy, urzędu czy gminy.

Tradycja świąteczna w firmach w których odbywają się świąteczne spotkania przybierają tradycyjny styl z roku na rok pracownicy czekają na ten okres wyciąga się tą samą choinkę jak co roku przygotowuje się te same symboliczne produkty jak i można używać co roku ten sam roll up świąteczny który dzięki odpowiedniej wizualizacji umili ten jeden wyjątkowy dzień w roku.

Przy niewielkiej inwestycji zyskujemy produkt w postaci roll upa świątecznego który może być używany przez długie lata bez konieczności aktualizacji grafiki znajdującej się na planszy graficznej która wydrukowana jest w rollupie świątecznym na najlepszej jakości nośniku pet film premium co gwarantuje tą samą jakość kolorów 2 dni po produkcji jak i 8 lat po produkcji .

W dużych firmach korporacjach o międzynarodowych zespołach pracowniczych których w obecnych czasach można spotkać coraz częściej, na grafice w roll upie świątecznym można uwzględnić kulturowe różnice i opierać się na uniwersalnych wartościach podczas takiego świątecznego spotkania każdy poczuje się jak u siebie w domu i w dużej mierze utworzy się jednolita więź pomiędzy pracownikami która w przyszłości odbije się pozytywnie na relacjach podczas kolejnych lat współpracy.

Świąteczne spotkanie firmowe choć mają charakter symboliczny, powinny być nastawione przede wszystkich na integrację wewnętrznego środowiska wśród pracowników dlatego w tym ceny ważne jest zadbanie o stworzenie świątecznego nastroju, klimatu dlatego do tego celu idealnie nadaje się nasz roll up świąteczny.

Roll upy z serii STRONG występują o szerokości 80 cm. , 85 cm., 100 cm., 120 cm., 150 cm. cięższe aluminium sprawia, iż kaseta z wydrukiem jest stabilnia .

W realicacji roll up dla gminy Bojszowy wykorzystano stabilną kasetę z serii strong.


Roll up świąteczny na wyposażeniu posiada torbę transportową ułatwiającą transport dzięki poręcznej rączce którą można zawiesić na ramieniu lub mniejszych do transportu w dłoniach.


Do każdego zakupionego produktu takiego jak ścianka reklamowa czy roll up z oferty naszego sklepu irollup.pl oferujemy nie odpłatne przygotowanie projektu graficznego.

Roll up świąteczny Roll up świąteczny
BRAK PYTAŃ DO TEGO WPISU W BLOGU iRollup.pl.